Apdrošināšana – kādēļ to izvēlēties?

Dzīve ir pārsteigumu pilna – daži no tiem ir prieka pilni, citi – nes līdz pārbaudījumus. No tā nevar izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no vienkāršākajiem variantiem, kā to izdarīt – izvēlēties atbilstošu apdrošināšanu.
Mūsdienās piedāvājumā vairāki apdrošināšanas varianti – teju visām vajadzībām un dzīves gadījumiem. Divas no populārākajām ir dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana. Ko ņemt vērā, vēloties tās noformēt? Turpini lasīt un iegūsti plašāku informāciju!

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ to izvēlēties?

Ja esi tas, kurš gādā par savu ģimeni, tad ir būtiski ne tikai gādāt par to šajā brīdī, bet gādāt arī par to, kas būs, ja Tu par savu ģimeni turpmāk parūpēties nevarēsi – te labs variants var būt dzīvības apdrošināšana.
Dzīvības apdrošināšana nodrošina ģimenei finansiālu aizsardzību tad, kad tā visvairāk aktuāla – apgādnieka zaudējuma gadījumā. Dzīvības apdrošināšana pamatprincips – veicot regulāras iemaksas, var gādāt par savu finansiālo aizsardzību.
Latvijā šis apdrošināšanas veids tiek piedāvāts salīdzinoši īsu laiku, un to piedāvā gan komercbankas, gan apdrošināšanas firmas.

Kādas iespējas nodrošina ceļojumu apdrošināšana?

Lai cik labi plānots būtu ceļojums, tajā var notikt daudz kas neplānots – aizkavējies lidmašīnas reiss, nozaudēta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir vien daži no iespējamiem riskiem. Lai nesabojātu sajūsmu par ceļojumu, laba iespēja var būt ceļojumu apdrošināšana.
Izvēloties piemērotāko polisi, vērts uzmanību pievērst vairākiem kritērijiem, izvērtējot – piemēram, ceļojuma galamērķi un laiku, apdrošināto personu skaitu, iespējamos riska faktorus un aktuālos riska segumus. Protams, nozīme ir arī plānotajiem pārvietošanās veidiem – tas notiks ar automašīnu, autobusu vai lidmašīnu. Lai būtu drošs, ka izvēlēta atbilstošākā ceļojumu apdrošināšana, vērts iepazīties ar vairākiem piedāvājumiem un vajadzības gadījumā arī vērsties pie pieredzējušiem apdrošināšanas ekspertiem.
Liela nozīme ir ne vien apdrošināšanas polises nosacījumiem, bet arī apdrošināšanas kompānijai, kur tā pirkta. Pārliecinies, ka tā ir pietiekami zināma, novērtēta un uzticama – tādā veidā varēsi būt drošs, ka saņemsi profesionālu apkalpošanu, ātru atlīdzības pieteikuma izvērtēšanu un drošu pakalpojuma iegādi. Dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai citi risinājumi sirdsmieram – izvēlies atbilstošāko un pērc to internetā!