Ātrais aizdevums bez ķīlas – ViaSMS.lv

Neplānotas situācijas, kad svarīgi papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos brīžos kāds ķeras pie iepriekš veidota uzkrājuma, taču, ja tādas iespējas nav, jāatrod iespējas aizņemties. Tādās situācijās par labu iespēju var kļūt ātrais aizdevums. Ātrais aizdevums ir pieejams salīdzinoši ātri – pieteikšanās notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā, to var veikt no jebkuras vietas Latvijā, kur vien pieejams interneta pieslēgums. Ātrais aizdevums visbiežāk tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem, tādēļ ikviens var atrast savām prasībām piemērotāko risinājumu.

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOTEIKUMI

Lai kredīta aizdevums būtu pieejams, jāņem vērā daži kritēriji – piemēram, vecuma ierobežojums. Visbiežāk kredīta aizdevums tiek izsniegts sākot no 20 gadiem, taču joprojām ir aizdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā, piemēram, no 19 gadiem. Jāsaka gan, ka no 19 gadiem ātrais aizdevums tiek izsniegts vairs tikai pie dažiem aizdevējiem. Tas, ka kredīts no 19 gadiem ir kļuvis par retu iespēju, saistīts ar vienošanos, ko noslēguši vairāki aizdevēji – lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu, kredītdevēji aizdevumus izsniedz no 20 nevis, piemēram, no 19 gadiem.

Daudzi uzdod jautājumu – vai pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.

VIASMS – KREDĪTI ONLINE LĪDZ 1500 EIRO APMĒRĀ

Kā minēts, šobrīd pieejami dažādi kredīti online, tāpēc ikviens var izvēlēties savai situācijai piemērotāko risinājumu. Viens no aizdevējiem, kura piedāvājumā vairāku veidu kredīti online, ir ViaSMS. Ņemot vērā, ka pie šī aizdevēja pieejami dažādu apmēru kredīti online, aizdevējs kļuvis par plaši atzītu iespēju. Kredīti online pie ViaSMS ļauj aizņemties gan salīdzinoši mazu naudas summu, gan var noderēt arī tad, ja aktuālā summa ir lielāka – piedāvājumā gan īstermiņa kredīts, gan ilgtermiņa naudas kredīts.

Ja aktuāls īstermiņa kredīts, pirmajā aizņemšanās reizē vari rēķināties ar 350 eiro. Šis īstermiņa kredīts jāatmaksā 30 dienu laikā. Svarīgi minēt, ka jaunajiem klientiem pirmais īstermiņa kredīts pieejams ar 100 % atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Lielāku ieceru realizēšanai var noderēt kredīta aizdevums līdz 1500 eiro apmērā. Tā atmaksas termiņš – no 3 mēnešiem līdz 1 gadam. Kredīta aizdevums noformējams bez liekām formalitātēm no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Noformējot kredītu, jāielāgo, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat rūpīgi jāizvērtē arī maksātspēja.

ViaSMS var kļūt par piemērotu variantu gan tad, kad nepieciešams īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja vajadzīgs ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums nekļūtu par iemeslu problēmām, svarīgi aizņemties atbildīgi!

https://www.viasms.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *