Efektīvi palīgi sakārtotai videi

Omulīgs, labi sakārtots birojs šķiet tīkamāks un klientam draudzīgāks par vecām un nolietotām telpām. Lai uzturētu biroja telpas labā kārtībā, jāiegulda ne mazums darba un laika.


Te palīdzēt var dažādas preces un pakalpojumi, piemēram, gumijas paklāji grīdām, kokvilnas paklāji, mopu serviss, mikrošķiedru lupatiņas.

Mopi grīdas uzkopšanai – rezultāts bez lielas piepūles

Mopu serviss ir praktisks risinājums – šis pakalpojums pieejams visā Latvijas teritorijā un ir viegli pielāgojams katra individuālajām vajadzībām. Mopu serviss nodrošina aprīkojuma nomaiņu saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku, piemēram, reizi nedēļā vai biežāk, ik pa 2 nedēļām vai vienu reizi mēnesī. Mopu serviss nodrošina dažādu izmēru un veidu mopus – katra vajadzībām un gaumei!
Ja mopu paredzēts izmantot gan sausajai, gan mitrajai grīdas uzkopšanai, noderīgs risinājums ir mikrošķiedras mops slapjai uzkopšanai un tā noma. Pirmkārt, mikrošķiedras mops un tā noma palīdz visus netīrumus savākt daudz ātrāk un efektīvāk, otkārt – mopam ir regulējams kāta augstums, tāpēc tas piemērots arī sienām, griestiem, plauktiem, kondicionieriem. Svarīgi, ka mikrošķiedras mops un tā noma atvieglo darbu un mazina savainošanās risku – mops ir aprīkots ar ergonomisku kāta rokturi un rāmi, savukārt īpašais rāmja izliekums palīdz aizsniegt skapju apakšas un citas vietas, kurām sarežģīti tikt klāt.

Mikrošķiedru lupatiņas lielākai tīrībai

Mikrošķiedru lupatiņas ir universālas – tās noder dažādu virsmu apstrādei, piemēram, gludu virsmu spodrināšanai. Ne mazāk svarīgs ir arī fakts, ka mikrošķiedru lupatiņas atvieglo darbu, jo ar tām netīrumus notīrīt ir daudz vieglāk. Turklāt, izmantojot mikrošķiedru lupatiņas, nav papildus vajadzīgi ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi.

Moderns risinājums higiēnas prasību nodrošināšanai – putu ziepju dozators

Lai nodrošinātu uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju komfortu, būtisks arī kvalitatīvs tualetes telpu aprīkojums. Te noderēs putu ziepju dozators, kā arī citi risinājumi lielāku higiēnas standartu nodrošināšanai. Kāpēc putu ziepju dozators var būt tik noderīgs? Pirmkārt, putu ziepes nepil – tas nozīmē, ka tiek garantēta ne vien lielāka roku, bet arī izlietnes un tās apkārtnes tīrība. Otrkārt, putu ziepes vienkārši lietojamas un viegli noskalojamas. Atkarībā no izvēlētā veida, putu ziepju dozators var būt aprīkots ar sensoru vēl vienkāršākai un higiēniskākai tā izmantošanai.

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji grīdām – komforts un tīrība

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji uzņēmumā pilda vairākas funkcijas – nodrošina gan labu vizuālo efektu, gan arī ir ļoti praktisks risinājums. Piemēram, gumijas paklāji grīdām tiek izmantoti gan iekštelpām, gan ārtelpām, jo ir ļoti izturīgi. Izmantojot šo risinājumu, Tu noteikti būsi apmierināts ar savu izvēli, jo gumijas paklāji grīdām efektīvi savāc netīrumus, tādā veidā garantējot lielāku tīrības līmeni iekštelpās.
Dažādās uzņēmumu telpās tiek izmantoti arī kokvilnas paklāji – tie lieliski uzsūc mitrumu un atvieglo ikdienu uzņēmuma darbiniekiem. Kokvilnas paklāji noderīgi dažādās vietās, piemēram, pie ieejas, kur ir īpaši daudz dubļu un slapjuma.
Izvēlies mikrošķiedru lupatiņas un citus palīglīdzekļus, kas atvieglos telpu uzturēšanas darbus!