FN-SERVISS PIEDĀVĀ KVALITATĪVUS UN JEBKURAM SASNIEDZAMUS PAKALPOJUMUS.

fnserviss.lv 99Nepieciešams atsvaidzināt savas zināšanas darba aizsardzībā? Vēlies uzzināt, kas jauns ugundrošībā? Izvēlies FN – Serviss piedāvātos pakalpojumus Tu vari pieteikties gan intruktāžām par sev vēlamo tēmu, gan praktiskajām nodarbībām, lai teorijā apgūto uzreiz spētu arī pielietot dzīves situācijās, ja tas nepieciešams.

FN – Serviss piedāvā veikt darba vides riska faktoru novērtēšanu, kas starpcitu, jādara ne retāk kā reizi gadā. Riska faktoru noteikšanā tiek izmantotas vairākas metodes, piemēram, nelaimes gadījumu rašanās iespējamības un seku smaguma prognozes. Kādu metodi izmantot, aktkarīgs no darba vides un tās specifiskās darbības. Pēc šādas riska novērtēšanas, FN – Serviss speciālisti nosaka riskam pakļautās vietas vai darba veidus, kuros nepieciešams veikt aizsardzības pasākumus. Tāpat, tiek izstrādāts aizsardzības pasākumu plāns, kas nosaka gan to īstenošanas termiņus, gan atbildīgās personas.

Drošības instrukcijas jeb ievadapmācības nepieciešams iziet ne retāk kā reizi gadā. Instruktāža darba vietā ietver vairākas tēmas, kā piemēram, darba veida būtiskākie darba vides riska faktori. Šādas instruktāžas notiek tieši darba vietā, turklāt, tās neaizņem daudz laika, parasti mācību ilgums ir viena stunda, kas nebūt nav daudz.

Tāpat kā darba aizsardzībā, instruktāžas nepieciešams veikt arī ugunsdrošībā. Prasība ir šādas instruktāžas veikt reizi gadā. Ugunsdrošības instruktāžā ietvertas tādas tēmas kā galvenie ugunsgrēka izcelšanās iemesli. Iespējams ne tikai noklausīties instruktāžu, bet arī veikt prakstisko nodarbību, lai iepazītos ar dažādiem ugunsdzēsības aparātiem un to īpatnībām. Piemēram, vai zināji, ka ir ugunsdzēsības aparāti, kas dzēš nevis ar putām, bet, kur tiek izmantota ogļskābā gāze? Ja nezināji, tad iespējams, laiks ugunsdrošības instruktāžai!

Ja esi nolēmis, ka rūpes par drošu vidi atstāsi profesionāļu ziņā, izdari savu izvēli par labu FN-Serviss! Mājas lapā vari aplūkot gan precizētu piedāvāto pakalpojumu aprakstu, gan nepieciešamības gadījumā vari arī iepirkties e-veikalā, un nepieciešamās drošības un aizsardības preces ievietot savā pirkumu grozā kaut tulīt! Ja Tev vai Tavam uzņēmumam nepieciešami FN – Serviss piedāvātie paklapojumi, sazinies ar FN – Serviss pa tālruni +371 67 556 799, vai ienāc mājas lapā un izmanto sadaļu „Sazinies ar mums”. FN-Serviss – kvalitatīvi un visiem pieejami pakalpojumi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *