IZROTĀ SAVU MĀJOKLI AR MODERNU MĀKSLAS DARBU – KANVU

foto gleznasIkvienas telpas interjeram īpašu noskaņu noteikti piešķirs gaumīga kanva. Kanva – tā ir glezna, kurai pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas izmantojot augstas kvalitātes īpašas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu mūžu. Kanvas tiek uzvilktas uz rāmjiem, kas pēc tam ir piestiprināmi pie sienas.

Ja esi iecerējis savu interjeru papildināt ar skaistu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu , vērts ieskatīties canvasway.com !

Canvasway.com piedāvājumā ne tikai jau gatavas fotogleznas, bet arī izdevība tās pasūtīt individuāli.

Apsverot iespēju iegādāties kanvu, būtisks jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit jāpiemin, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem – piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Visvienkāršāk  pasūtījuma izmaksas var uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com – sadaļā ”kanvu izmēri un cenas”, kā arī sazinoties ar uzņēmuma komandu.

Foto glezna var kļūt par lielisku dāvanu. Canvasway.com ir iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā dos iespēju saņēmējam pašam izvēlēties sev vēlamo kanvu.

Pēc dāvanas kartes apmaksas, gaviļnieks to saņems elektroniski – savā e-pastā. Tajā būs norādīts unikāls dāvanu kartes numurs, kurš būs jānorāda, kad dāvanu kartes saņēmējs izlems to izmantot.

Kanvas izgatavošana notiek uz augstas kvalitātes auduma, kas garantē to, ka tā būs piesātināta arī ilgus gadus pēc tās tapšanas.

Kanvas gleznas tiek izgatavotas aptuveni 1- 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt pasūtījuma piegāde notiek 2 līdz 5 dienu laikā . Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam , kanva var kļūt par teicamu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja pasūtījums tiek veikts burtiski beidzamā brīdī.

Inovatīvi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra un ērta piegāde – lieliskas kanvas meklē-  http://canvasway.com/lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *