KO DARĪT, JA VAJADZĪGAS TELTIS PASĀKUMIEM?

Teltis pasākumiem ir lielisks variants, kā pasargāties no nepatīkamiem laikapstākļiem, piemēram, nokrišņiem un vēju. Bet — kur teltis pasākumiem var iznomāt? Kad Tev radusies vajadzība pēc nojumes, ienāc Akurats.lv

 Šī uzņēmuma klāstā atradīsi teltis pasākumiem ikvienam pasākumam — no pasēdēšanas tuvāko kompānijā līdz kāzu ceremonijai. Tādējādi sev piemērotas teltis pasākumiem te spēsi iznomāt būtībā vienmēr neatkarīgi no ieplānotā viesu skaita un sarīkojuma mākslinieciskajiem uzstādījumiem.

 

NOJUMES NOMA — VEIKSMĪGAM PASĀKUMAM

Nojumes noma — kur un kādā veidā tai pieteikties? Ērtākais variants ir apmeklēt vietni www.akurats.lv un veikt pasūtījumu. Bet Tev jārēķinās, ka nojumes noma ir aktuāla arī daudziem citiem, tādēļ nomai labāk pieteikties pēc iespējas ātrāk, ideālajā gadījumā — aptuveni divus mēnešus pirms pasākuma. Turklāt, kas nav mazsvarīgi — Akurats.lv piedāvā telts piegādi ikvienā Baltijas valstu teritorijā, kā arī nodrošina telts uzstādīšanu un nojaukšanu. Tāpēc, ja vēlies uzzināt vairāk, atceries — Akurats.lv Tev noteikti varēs palīdzēt!

 

AKURATS.LV PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ STĀVGALDU NOMA UN PIEPŪŠAMIE DĪVĀNI

Kas ir stāvgaldu noma, un kuros pasākumos šis galdu veids ir atbilstošākais? Šis galdu veids nav paredzēts, lai pie tiem sēdētu, bet gan — lai uzliktu dažādas lietas, pārsvarā uzkodas un dzērienus. Stāvgaldu noma ļauj iegūt galdus pelēki metāliskā krāsā. To virsma ir apaļa, ar 85 centimetru diametru, līdz ar to tie neaizņem pārāk daudz vietas, taču uz tiem var novietot pietiekoši daudz ēdienu un glāžu. Ja esi sapratis, ka nepieciešama stāvgaldu noma, dodies uz Alkurats.lv!

 

KAS IR AKURATS.LV DARBĪBAS SFĒRAS?

Akurats.lv ir uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi nojumju , kā arī to aksesuāru izīrēšanā. Uzņēmums sniedz iespēju iznomāt vairākus nojumju variantus — sākot ar deviņu un beidzot ar 1500 m2 platību. Kā arī — ikvienu no teltīm iespējams individuāli pielāgot, ieliekot grīdas segumu, uzstādot sienas, apgaismojot un apsildot to, utt. Par Akurats.lv uzstādīto kvalitātes latiņu runā notikumi, kuros izmantoti attiecīgā uzņēmuma pakalpojumi — Dziesmusvētki, Baltic Beach Party, Rīgas Svētki un citi. Tieši šī iemesla dēl Akurats.lv pakalpojumus izmanto tik liels skaits cilvēku.

 

Lai pasākums izdotos, izmanto Akurats.lv sniegtās iespējas — piesakies tām nekavējoties!