Kur iegūt informāciju par dažādajiem aizdevumu variantiem?

patēriņa kredītiNegaidītu, taču neatliekamu izdevumu gadījumā nauda var pietrūkt. Šādos brīžos iespējams pieteikt aizdevumu, iespējams, populārāko finanšu pakalpojumu dotajā mirklī.

Patēriņa kredīti tiek piedāvāti, ja nepieciešama nauda vidēji lieliem pirkumiem

Patēriņa kredīti ļauj iegūt salīdzinoši lielu naudas summu, līdz ar to patēriņa kredīti var tikt pielietoti, piemēram, mājas labiekārtošanai vai citam pirkumam/ darbībai, kas nav atliekama, taču dotajā brīdī nepieciešamā summa nav pieejama. Patēriņa kredīti lielākoties ir atmaksājami pa mēnešiem, tāpēc Tev jābūt drošam, ka pārredzamākajā nākotnē saņemsi regulārus ienākumus.

Piesakoties aizdevumam pirmoreiz, pieejami kredīti bez procentiem

Varētu likties, ka kredīti bez procentiem netiek izsniegti, taču realitāte ir savādāka. Vairākās ātro kredītu iestādēs, aizņemoties pirmo reizi, aizdevums tiek piedāvāts ar 100 % atlaidi komisijas maksai, tātad – atmaksāt vajadzēs to pašu summu, kas nokļūs Tavā bankas kontā. Tādā veidā kredīti bez procentiem ļauj ietaupīt, taču fakts paliek nemainīgs – piesakies aizdevumam tikai tad, ja tas patiešām vajadzīgs.

Nokaidrot aptuvenās kredīta izmaksas piedāvā kredītu kalkulators

Kredītu kalkulators nav sarežģīta ierīce, taču tā sniedz noderīgu informāciju – kalkulators norāda konkrētajā termiņā atmaksājamo naudas apjomu. Tādā veidā kredītu kalkulators ļauj saprast, kā tiek sastādīta komisijas maksa atkarībā no atmaksas termiņa un izvēlētās naudas summas. Turklāt kredītu kalkulators ir ērti saprotams teju katram.

Aizņemties vari no 18 gadiem

Lai arī pilngadība Latvijas Republikā iestājas no 18 gadiem, aizdevumi no šī vecuma tiek izsniegti vien dažās iestādēs. Aizdevums no 18 gadiem var lieti noderēt, ja tiek turpināts vai atsākts studēt un jāiegādājas studijām vajadzīgas lietas, taču izmantot ātro kredītu ballītēm, atpūtai un spontāniem pirkumiem nevar – tas var radīt ļoti lielus sarežģījumus pēcāk.

Atbilstošākais vecuma slieksnis aizdevumiem – no 20 gadiem

Kredīti no 20 gadiem ir populārākie, un tam ir loģiski iemesli. Pirmkārt, attiecīgajā vecumā sāk iestāties zināma stabilitāte; otrkārt, tādā veidā tiek samazināts to situāciju skaits, kad nauda tiek lietota tēriņiem, bez kuriem iespējams iztikt. Tas arī ir iemesls, kādēļ galvenokārt aizdevēji piedāvā aizņemties cilvēkiem no 20 gadiem.

Kredīts pensionāriem ļauj iegādāties pirmās nepieciešamības preces

Neskatoties uz to, ka kredīts pensionāriem var tikt iegūts, jārēķinās ar to, ka pie praktiski visiem aizdevējiem ir noteikts gadu slieksnis, līdz kuram kredīts pensionāriem tiek piedāvāts. Parasti šis sliksnis svārstās no 60 līdz 75 gadiem. Kredīts pensionāriem var lieti palīdzēt, lai iegādātos vajadzīgās preces, veiktu ārsta vizīti vai citas neatliekamas darbības, taču pirms tam jāapsver, vai attiecīgajā datumā nauda varēs tikt atgriezta.

Lai kredīts neradītu sarežģījumus, rūpīgi apsver savu finanšu situāciju un iespējas aizdevumu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *