PĒRCIET VISU NEPIECIEŠAMO MĀJAI UN DĀRZAM

Mājas un dārza labiekārtošana ir patīkams, taču laikietilpīgs process. Ja vēlaties pasūtīt labas preces mājai un dārzam vienuviet, aplūkojiet interneta veikala Precesdarbam.lv piedāvājumu. Tas ir saimniecības preču lielveikals tiešsaistē, kur var ērti pasūtīt visu nepieciešamo gan piemājas dārziņam, gan mājas iekštelpām. Precesdarbam.lv preču klāstā ir arī būvniecības un remonta aprīkojums.

REMONTĒT MĀJU VAI AUTOMAŠĪNU JUMS PALĪDZĒS DOMKRATS

Domkrats – tas ir viens no pamata instrumentiem remonta laikā. Stacionārs domkrats parasti tiek izmantots lielos būvlaukumos, bet pārnēsājams domkrats ir labs palīgs ikvienā saimniecībā. Ja vajag pacelt kaut ko sevišķi smagu, domkrats ir īstais instruments. Mehāniskais domkrats ir piemērots kravām svarā no 2 līdz 5 tonnām, bet hidrauliskais domkrats tiek galā arī ar 30-50 tonnu smagām kravām. Precesdarbam.lv preču klāstā ir abi domkratu veidi.

IEGĀDĀJIETIES GRIESTU LAMPAS INTERNETĀ

Iekārtojot mājokli, daudziem cilvēkiem patīk nodarboties ar interjera dizainu. Gan pilsētas dzīvoklim, gan vasaras mājai ir nepieciešamas atbilstošas griestu lampas un arī sienas pulksteņi. Precesdarbam.lv preču klāstā ir griestu lampas no koka, stikla, metāla un plastikas, ar un bez abažūriem. Tiešsaistē iespējams nopirkt lielas griestu lampas ar dekoriem un rakstainiem plafoniem vai vienkāršas, bet jaudīgas griestu lampas birojiem un moderni iekārtotām telpām.

Vairāk uzzini- http://precesdarbam.lv/Sienas-pulksteni

DROŠI UN IZTURĪGI KAMĪNI

Arī noderīgas mājas preces var piešķirt telpām stilīgu akcentu, piemēram, kamīni. Ja malkas kamīni prasa atbilstošu skursteņu sistēmu, tad elektriskie un gāzes kamīni nu parādās arī daudzdzīvokļu mājās. Malkas vietā šādi kamīni izmanto citus enerģijas avotus un gāze, elektrība vai biošķidrums ir pilnvērtīga alternatīva uguns liesmām. Moderni kamīni labi uzsilda telpas, un pateicoties jauniem kurināšanas veidiem tie ir drošāki ģimenēm ar maziem bērniem un mājdzīvniekiem. Precesdarbam.lv preču klāstā ir kamīni no vadošiem Eiropas ražotājiem.

DĀRZA NOJUMES PATĪKAMAI UN KOMFORTABLAI ATPŪTAI

Nojumes momentā pārvērš dārza izskatu. Nojumes var droši izmantot jebkura izmēra dārzā. Zem dārza nojumes var novietot galdiņus ar svētku maltīti, krēslus un zviļņus atpūtai, turklāt nojumes ir neaizvietojamas, ja vēlaties papļāpāt ar draugiem mājīgā stūrītī. Stabilas nojumes ar alumīnija karkasu ir gan praktiskas, gan atraktīvas. Precesdarbam.lv iespējams iegādāties daudzveidīgas dārza nojumes, turklāt preču klāstā ir nojumes ar sienām un logiem, kuras var izmantot kāzās, jubilejas svinībās vai publiskajā pasākumā.

PRECES AR RAŽOTĀJA GARANTIJU

Veicot pasūtījumu interneta veikalā Precesdarbam.lv, varat izvēlēties ērtāko piegādes opciju. Jebkurš pasūtījums – kamīni, domkrats, nojumes, – tiks piegādāts 1-5 darba dienu laikā visā Latvijas teritorijā. Pirkumu var saņemt bez maksas Precesdarbam.lv birojā. Pasūtiet visu kas vien nepieciešams mājai un dārzam {interneta veikalā} www.precesdarbam.lv!