Populārākās apdrošināšanas polises – Tev tās var noderēt!

Nav noslēpums, finanses ir tā joma, kura cilvēka dzīvē var radīt visvairāk satraukuma. Īpaši tad, kad finansiālā stabilitāte sašķobās vai kaut kas finanšu pārvaldībā neiet, kā plānots. Turklāt arī tad, kad viss liekas labi, skaidrs ir tas, ka viss var mainīties pēkšņi – nelaimes gadījums vai cita slikta situācija drošības sistēmu var izjaukt vienā brīdī. Ir vairāki veidi, kā mazināt šādu notikumu ietekmi – viens no tiem ir apdrošināšanas kompāniju pakalpojumu izmantošana.
Ielūkojoties apdrošināšanas kompāniju sortimentā, jāsecina, ka izvēle ir diezgan ievērojama – klientu izvēlei dažādas apdrošināšanas polises un piedāvājumi. Šoreiz aplūkosim divas iespējas , kas ļaus uzzināt, ko ietver dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana, un kādās situācijās tās var palīdzēt.

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc to izvēlēties?

Dzīvības apdrošināšana garantē drošību ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu ģimenei, jo tā ir atbildība gan par sevi, gan arī ģimenes nākotni neparedzētos gadījumos.
Dzīvības apdrošināšana ir veids, kā parūpēties par ģimenes finansiālo stabilitāti. Dzīvības apdrošināšana pamatprincips – veicot nelielas, regulāras iemaksas, iespējams parūpēties par savu finansiālo aizsardzību.
Latvijā šis apdrošināšanas veids tiek piedāvāts diezgan nesen, un to piedāvā gan komercbankas, gan apdrošināšanas firmas.

Kādus riskus ietvert ceļojumu apdrošināšanā?

Lai cik labi plānots būtu ceļojums, tajā var notikt daudz kas neplānots – nokavēts lidmašīnas reiss, nozaudēta bagāža, pēkšņas veselības problēmas ir tikai daži no riskiem. Lai nezaudētu prieku par ceļojumu, laba iespēja var būt ceļojumu apdrošināšana.
Ja aktuāla veselības apdrošināšana ceļojumiem, daudz informācijas ieraudzīsi tiešsaistē, piemēram, te. Internetā izveidoti gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi ieteikumi, kas noteikti palīdzēs izdarīt labāko izvēli. Katra apdrošināšanas polise ietver dažādus riska segumus, tāpēc to vienkārši pielāgot tieši konkrētajai vajadzībai. Piemēram, ja ceļojumā plāno doties ar lidmašīnu, ieteicams polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Īpaši būtiski tas var būt, ja ceļojuma galamērķis ir ārpus Eiropas Savienības. Lasi vairāk te!
Plašāku informāciju, kas attiecas uz veselības apdrošināšanu ceļojumā, vari iegūt te.
Liela nozīme ir ne vien apdrošināšanas polises noteikumiem, bet arī apdrošināšanas kompānijai, kur tā iegādāta. Pārliecinies, ka tā ir labi zināma, pozitīvi vērtēta un uzticama – tādā veidā varēsi būt pārliecināts, ka iegūsi profesionālu apkalpošanu, ātru atlīdzības pieteikuma izvērtēšanu un drošu pakalpojuma iegādi. Dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai citi risinājumi sirdsmieram – izvēlies piemērotāko un iegādājies to internetā!