SAVIESĪGU PASĀKUMU APRĪKOJUMA NOMA PIE AKURĀTS  

teltis / telts nomaOrganizējot pasākumu, būtiska loma ir piemērotam aprīkojumam. Lai atvieglotu rūpes , vērts ieskatīties aprīkojuma servisa Akurats.lv piedāvājumu klāstā.  Akurats.lv- tā ir ērta iespēja visu vajadzīgo aprīkojumu atrast vienuviet- ietaupot un līdzekļus.

Ja pasākums tiek organizēts teltī vai nojumē, piemēram vēsākajās gada sezonās, noderēs Akurats.lv piedāvātās sildlampas. Šie sildītāji radīs omulīgāku gaisotni . Uzņēmums piedāvā ne tikai sildlampu nomu, bet arī piegādi un uzstādīšanu.  Būtiski, ka gāzes sildītāji, kā arī viss cits pasākumam nepieciešamais aprīkojums pieejams arī Lietuvā un Igaunijā.

Izvēloties sildlampas, jāatceras, ka teritorija, ko apsilda viena sildlampa, ir 20 kvadrāmetri. Katrā sildlampā ievietots propāna gāzes balons ar ietilpību- 27 litri. Nomājot sildlampas, būtiski ievērot visus nepieciešamos drošības noteikumus- piemēram, nenovietot sildlampu viegli uzliesmojošu materiālu tuvumā vai tiešos saules staros.

Padarīt pasākumu skaistu jebkurā  sezonā palīdzēs Akurāts piedāvātie gāzes sildītāji. Sildītāji lieliski iederēsies pasākumos ārpus telpām, nodrošinot omulīgu gaisotni vismaz 10 stundu garumā.

IZVĒLIES VAJADZĪGO TELTI PIE AKURATS.LV

Nojumes īre ir vēl viens pakalpojums, ko piedāvā pasākumu nomas serviss Akurāts. Izvēlēties nepieciešamo nojumi tev palīdzēs Akurats.lv speciālistu komanda. Tāpat tiks nodrošināta arī telts aizgādāšana uz pasākuma norises vietu, kā arī montāža un demontāža pēc pasākuma.

Telts noma ir lielisks risinājums dažāda veida pasākumos – piemēram, gadatirgos , festivālos vai kāzās, jo ļauj izvēlēties dažādu izmēru teltis. Klientu ērtībām tiek piedāvāts arī cits aprīkojums- piemēram, galdi un soli, kā arī jau pieminētās sildlampas – viss būtiskais, lai pasākums izdotos. Telts īre pie  Akurāts ir parocīgs variants, ja telts nepieciešama tikai uz pasākuma laiku, jo ļaus ietaupīt ar nojumes iegādi un uzglabāšanu saistītās izmaksas.

 Uzzini vairāk- http://akurats.lv/teltis/

Pasākumam nepieciešama arī skatuve? Ieskaties  Akurāts piedāvājumā! Akurats.lv piedāvātās skatuves ir saliekamas ,ar pakāpieniem.

Lai pasākums izdotos, jau laikus parūpējies par  nepieciešamo aprīkojumu- ieskaties nomas servisa Akurāts piedāvājumā.

Savukārt, ja pasākums paredzēts iekštelpās, jāpadomā par atbilstošām mēbelēm. Nomas servisa Akurāts piedāvājumā arī banketu krēsli un apaļie galdi.

Akurāts piedāvātie banketu krēsli ir klasiski melnā krāsā ar metāla elementiem, tādēļ tie iederēsies dažādos interjeros. Krēslu piegādi uz pasākuma norises vietu veic Akurāts  darbinieki.

Īpašas gaisotnes radīšanai ,piemēram, ballītē, piemērota alternatīva būs bāra krēsli. Akurats.lv piedāvājumā esošā bāra krēslu noma patīkami pārsteigs visus pasākuma dalībniekus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *