Vajadzīgs ātrs aizdevums? Apskati ViaSMS.lv piedāvājumu!

ātrais aizdevumsNeplānotas situācijas, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos brīžos kāds izmanto iepriekš veidoto uzkrājumu, taču, ja tāda varianta nav, jāmeklē iespējas aizņemties. Tādās situācijās par piemērotu variantu var kļūt ātrais aizdevums, ko var noformēt internetā. Ātrais aizdevums pieejams salīdzinoši īsā laika posmā – pieteikšanās notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Ātrais aizdevums nereti tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem, tāpēc katrs var izvēlēties savām prasībām atbilstošāko risinājumu.

Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/lv/blog/atrais-aizdevums!

CIK NOZĪMĪGA IR KREDĪTVĒSTURE?

Lai kredīta aizdevums būtu pieejams, jāņem vērā daži kritēriji – piemēram, vecuma ierobežojums. Visbiežāk kredīta aizdevums tiek izsniegts sākot no 20 gadu vecuma, taču joprojām ir kredītdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā, piemēram, no 19 gadiem. Jāsaka , ka no 19 gadiem ātrais aizdevums tiek izsniegts vairs tikai pie dažiem kredītdevējiem. Tas, ka kredīts no 19 gadiem ir kļuvis par retu iespēju, saistīts ar vienošanos, ko noslēguši vairāki aizdevēji – lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu, kredītdevēji savus pakalpojumus piedāvā no 20 nevis, piemēram, no 19 gadiem.

Vēl viens svarīgs faktors ir kredītvēsture. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts netiek. Tas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu, kredīta ņēmējam nedrīkst būs nenokārtotu parādsaistību . Ņemot vērā, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams, nepieciešamības gadījumā jāmeklē citi varianti, piemēram, jāaizņemas no draugiem vai radiniekiem.

VIASMS – KREDĪTI ONLINE LĪDZ 1500 EIRO APMĒRĀ

Šobrīd, kad kredīti online noformējami pie daudziem aizdevējiem, viegli apjukt plašajā piedāvājumā. Apzinoties klientu dažādās nepieciešamības, aizdevējs ViaSMS nodrošina vairākus aizdevuma variantus – kredīti online pie šī aizdevēja pieejami gan tad, ja vajadzīgs neliels aizdevums, gan arī tad, ja vajadzīgā naudas summa ir lielāka. ViaSMS online kredīti iedalāmi divās daļās – aizdevums līdz algai jeb īstermiņa kredīts un naudas kredīts lielāku dzīves plānu realizēšanai. Lai arī kāda būtu Tava nepieciešamība, ViaSMS kredīti online var kļūt par lielisku risinājumu. Tomēr jāņem vērā, ka kredīti online ir atbildība, tāpēc tie jānoformē pārdomāti.

Īstermiņa kredīts pie ViaSMS ļauj aizņemties līdz 700 eiro uz vienu mēnesi. Jāņem gan vērā, ka jaunajam klientiem īstermiņa kredīts tiek izsniegts ne vairāk kā 350 eiro vērtībā. Kredītu noformējot otro reizi, varēsi saņemt jau 500 eiro lielu aizdevumu.

Lielāku ieceru realizēšanai var noderēt kredīta aizdevums līdz 1500 eiro apmērā. Tā atmaksas termiņš – no 3 mēnešiem līdz 1 gadam. Kredīta aizdevums noformējams bez liekām formalitātēm no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Noformējot kredītu, svarīgi atcerēties, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat jāizvērtē arī sava maksātspēja.

Neatkarīgi no tā – nepieciešams īstermiņa kredīts vai kredīta aizdevums uz ilgāku laiku, ViaSMS var kļūt par labullielisku risinājumu. Tomēr jāatceras, ka ikviens kredīta aizdevums ir atbildība, tāpēc pirms aizdevuma noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā laika posmā.

https://www.viasms.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *