Zināšanai par TOP ātro kredītu

Neviens negūst labumu aizņemoties naudu un atpakaļ to neatmaksājot. Kredītu kompānijām ir jāzaudē nauda. Lai to atgūtu, it nepieciešams vērsties kredītu reformā, taču kredītu ņēmējs, protams pēc nelielas izklaides par saņemtajiem 300 eiro, būs spiests cīnīties ar aizdevuma atmaksāšanu. Pretējā gadījumā viņš nonāks melnajā sarakstā, kredītu reformā un stāsies tiesas priekšā. Tāpēc šāda aizdevumu izsniegšana jauniešiem zem 21 gadiem ir ļoti bezatbildīga. Pozitīvi ir tas, ka ātrie kredīti uzlabo un padara stingrākus ātrā kredīta izsniegšanas noteikumus. Neskatoties uz to, ka vecumu lielākā daļā ātrie kredīti un kredītlīnija ir palielinājuši uz 20 vai 21 gadu, lielisks uzlabojums, kas atrisinātu diezgan daudz neatmaksātus aizdevumus, būtu laika ierobežojumi, kuros aizņemtie. Un nevis 15 minūtes saņemt kredītu, bet 24 stundās.

Piemēram, ja notiek kāda ballīte un jaunieši, kuri ir 21 gadu vecumā, iedzēruši vēlas turpināt vakaru, taču nepietiek līdzekļu, tad protams, ka ātrais kredīts tajā brīdī ir labs risinājums, tomēr pēc tam, kad nauda būs jāatdod, diez vai pārējie draugi gribēs palīdzēt. Tāpēc aizdevumam ir jābūt 24 stundās ar domu, kad no aizdevuma pieprasījuma brīža, klientam tiek dotas 24 stundas laika, lai vēlreiz apstiprinātu aizdevumu, kas tikai tad tiktu izsniegts. Tātad, ja 24 stundu laikā šis klients neapstiprina to, ka viņam ir nepieciešams aizdevums, tad to varētu vienkārši neizsniegt. Šo apstiprināšanas opciju varētu veikt tikai 12 stundas pēc kredīta pieteikuma veikšanas.

Nevienam nekas slikts nenotiktu, ja kredītu un kredītlīniju saņemtu vienu dienu vēlāk. Tas būtu lielisks ātro kredītu uzlabojums, jo nākamajā dienā klients ar svaigu prātu var kārtīgi izlemt, vai viņam tiešām ir nepieciešams šis kredīts. Protams, tas samazinātu aizdevumu izsniegšanas daudzumu, kas savukārt samazinātu ātro kredītu peļņu, taču var izdomāt izsniegt 15 minūtēs mini kredītus vai kaut ko tādu, ja kādam tiešām ir nepieciešama nauda 15 minūtēs. Optimāla summa būtu līdz 40 eiro, kas ir pietiekoši vienam vakaram un ļoti reāla summa, ko pēc tam var atmaksāt.

Aizņemieties atbildīgi un pārdomāti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *