veikals

Hua wei 2 antenas HS8545M5 1GE+3FE ostas GPON ONU ar bezvadu funkciju. 0 thumb
Hua wei 2 antenas HS8545M5 1GE+3FE ostas GPON ONU ar bezvadu funkciju. 1 thumb
Hua wei 2 antenas HS8545M5 1GE+3FE ostas GPON ONU ar bezvadu funkciju. 2 thumb
Hua wei 2 antenas HS8545M5 1GE+3FE ostas GPON ONU ar bezvadu funkciju. 3 thumb
Hua wei 2 antenas HS8545M5 1GE+3FE ostas GPON ONU ar bezvadu funkciju. 4 thumb
Hua wei 2 antenas HS8545M5 1GE+3FE ostas GPON ONU ar bezvadu funkciju. 5 thumb

Hua wei 2 antenas HS8545M5 1GE+3FE ostas GPON ONU ar bezvadu funkciju.

€16.36

Tagi: onu xpon, wigi, gpon maršrutētāju, gpon onu, onu, 4g modemu usb, gpon, liels kuteri, lte āra maršrutētāju, sim kartes yota.

  • - Norāde: a2722
  • - Pieejams
  • Kategorija: citi

Hua wei 2 antenas HS8545M5 1GE+3FE ostas GPON ONU ar bezvadu funkciju.

Šis adapteris nāks ar ONU.

Jūs arī varat izvēlēties adapteri, no kā tālāk, kad jūs, lai:

PIEZĪME: Šī pamācība ir Ķīniešu valodā!

Bet iestatījumu interfeiss ir angļu valodā !


  • Savienotāja Tips: SC/UPC
  • Objekta Garumu: 1m
  • Zīmola Nosaukums: FiberCore
  • Modeļa Numurs: HS8545M5
  • Izmērs: 25*20*5CM
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Saderīgs: Huawei