veikals

Āra Pīļu Mānekļi Elektrisko vai Vēja Powered Kustības Pīļu Mānekļi 0 thumb
Āra Pīļu Mānekļi Elektrisko vai Vēja Powered Kustības Pīļu Mānekļi 1 thumb
Āra Pīļu Mānekļi Elektrisko vai Vēja Powered Kustības Pīļu Mānekļi 2 thumb
Āra Pīļu Mānekļi Elektrisko vai Vēja Powered Kustības Pīļu Mānekļi 3 thumb
Āra Pīļu Mānekļi Elektrisko vai Vēja Powered Kustības Pīļu Mānekļi 4 thumb
Āra Pīļu Mānekļi Elektrisko vai Vēja Powered Kustības Pīļu Mānekļi 5 thumb

Āra Pīļu Mānekļi Elektrisko vai Vēja Powered Kustības Pīļu Mānekļi

€38.85 €27.58

Tagi: medības pīļu mānekļus, elektriskā pīļu mānekļi, mānekļi medības, lēti zoss zvanu, nopirkt medību mānekļi, vārna mānekļus, pīļu mānekļi, medību mānekļi briedis, mānekļi, axion mānekļus.

  • - Norāde: a3180
  • - Pieejams
  • Kategorija: Medības

Āra Pīļu Mānekļi Elektrisko vai Vēja Powered Kustības Pīļu Mānekļi

Aizzīmju Punktiem: 1、Stabila Darbība: Novatorisku dizainu, lai samazinātu sparā, un motora, transmisijas sistēmu, elektroapgādes sistēmas un ķermeņa visi ir pievienots viegli pieejamā struktūrfondu atbalsta rāmis, nodrošinot vienmērīgāku, klusāku un ātrāku darbību.

2、Reāli Forma: īpaša noņemams apvalks ir pievienots tieši aprīkots mānekļi ādu, un mānekļi iezīmes reālistisku spalvu detaļas un krāsas, kas nodrošina ultra-reālistisks izskats.

3、Viegli Noteikt: Viegli uzstādīt, ar cam lock atbalsta stienis, pluggable akumulatora turētājs un magnētiski fiksētiem spārniem, kas ir viegli atvērt un aizvērt.

4、Izturīgs un Kluss: izturīga korpusa detaļas, kas tieši savieno motoru un ārējie atbalsta pole, kas ir izturīga, kluss, un kas samazina klikšķu.

5、Viegli Uzturēt: visu čaumalu var viegli noņemt no ķermeņa, vieglākai tīrīšanai un apkopei. 4 AA baterijas (nav komplektā) var izmantot.

Apraksts: Āra vēja ģeneratori pīļu mānekļi ar rotējošu spārnu dažās jomās, jo īpaši vietās, kur elektriskā mānekļi nav atļauts, vēja ģeneratori rotējošu spārnu mānekļi ir ļoti populārs.Pīļu mānekļi spins ar vāju vēju.Pīļu mānekļi funkcijas tautas patentēta krūtīm kniedes un atbalsta stienis.

Elektriskā Pīle: Novatorisku dizainu, lai samazinātu sakratot.Dzinēja, transmisijas, stūres sistēmas un ķermeņa visi ir uzstādīts ērts struktūrfondu atbalsta rāmis, lai nodrošinātu vienmērīgāku, klusāku un ātrāku darbību.

S pecifications:

Stils: vēja ģeneratori vīriešu pīle, vēja ģeneratori sieviešu pīle, elektriskie vīriešu pīle (ar tālvadības pulti), elektriskie sieviešu pīle (ar tālvadības pulti)

Materiāls: PE

Vēja ģeneratori pīļu iepakojuma izmērs (aptuveni): 25*20*10 CM/9.84*7.87*3.94 jo

Elektriskā pīļu iepakojuma izmērs(aptuveni): 41*20.3*20.5 CM/16.14*7.99*8.07 jo

Iepakojuma Saraksts:

Vēja ģeneratori Pīļu Mānekļi*1 vai Elektriskā Pīļu Mānekļi*1(bez akumulatora)


  • Modeļa Numurs: Kustības Pīļu Mānekļi
  • Veids: Citi
  • Izcelsme: AE(Izcelsmes valsts)Recenzijas

Stas63 09
2021-01-23
5/5
Everything works, the quality is also good. The control panel is available. Only delivery long-just over 2 months to Kazakhstan, but it is rather the fault of delivery and not the seller itself, so I put 5 stars.
Nikatin123
2021-02-09
5/5
Great recommend product